لوبرکس جای خالی برندهای معتبر را پر کرد

این تیتری بود که خودرو امروز به مناسبت حضور سوپر برند لوبرکس در چهارمین نمایشگاه خودرویی تهران منتشر کرد.

این رویداد خودرویی پس از دو سال وقفه در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد که اولین و بزرگترین انتقاد مخاطبین به این نمایشگاه حضور پررنگ و رنگارنگ MPV های مونتاژ شده چینی بود. در این نمایشگاه خودروسازان خصوصی و دولتی، ایران خودرو، آرین موتور، بهمن موتورفردا موتور و… با رونمایی از خودروهای خود حضور داشتند.

ایران خودرو با رونمایی از دو چینی به نام هایما X7 و هایما S8 پرونده مونتاژی های خود را بسته بود البته 206 سقف شیشه‌ای، تارا اتوماتیک، 207 سقف قرمز از دیگر محصولات این برند بودند.

در این نمایشگاه غرفه لوبرکس مورد توجه رسانه های معتبر قرار گرفت و در مصاحبه ای فرامرز شهیدی مدیر فروش و بازاریابی، خبر از واردات روغن گیربکس های  DCT این برند در سال جدید داد و همچنین تامین محصولات برای سرویسکاران را از اولویت های این برند برشمرد

آرین موتور هم با شناخت از سلیقه مخاطب ایرانی، صرفا با یک جذابیت بصری نگاه مخاطبین را جلب کرده بود و از لاماری سبز رنگ رونمایی کرد.

فردا موتور دیگر واردکننده خودورهای چینی، با رونمایی از T5 و 511 و M4 FMC دست پر به این نمایشگاه امده بود که برخلاف لاماری جذابیت بصری در این خودروهای این غرفه دیده نمی‌شد.

 همچنين لوبركس در راستاي تامين روغن موتور و روغن گيربكس با خودروسازان حاضر در  در نمايشگاه  مزاكراتي انجام داد.

چهارمین نمایشگاه خودرو تهران در حالی برگذار شد که برخی گروه های خودروسازی بزرگ مانند سایپا، کرمان موتور، مدیران خودرو، خودروسازی بم و… حضور نداشتند.

هلدینگ پتروافراخاورمیانه وارد کننده انحصاری روغن موتورها و روغن گیربکس های تمام سنتتیک لوبرکس امارات دیگر شرکت کننده این نمایشگاه بود، که با همکاری رسانه های اسب بخار و خودروچی تمامی محصولات خود در بازار ایران را به معرض نمایش گذاشت.

لوبرکس در بازار ایران روغن موتور های بنزینی با گرید های

SAE : 10W40 , API : SN/CF

SAE : 5W30 , API : SN/CF

SAE : 5W40 , API : SN/CF

و روغن گیربکس های لوبرکس شامل :

DEXRON III , DEXRON VI , CVTF

را عرضه می‌کند که تمامی این محصولات صدرصد وارداتی هستند.

از بارزترین ویژگی های این نمایشگاه ورود رایگان بازدید کنندگان، پارکینگ های بسیار زیاد، جانمایی غرفه های بزرگ و طراحی های مدرن و … بود.
در این بین گروه های خودروسازی دیزلی هم حضور فعالی داشتند؛ خودروسازانی از قبیل بهمن دیزل، شایان دیزل، گروه صنعتی ماموت، ایران خودرو دیزل و… که با رونمایی از محصولات خود توجه عموم را جلب کردند.

25 گروه خودرویی از تاریخ 27 تا 30 اردیبهشت، غرفه خود را به امید پیش فروش محصولات بنا کردند که به علت تصمیم وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر خرید خودرو به توسط سیستم یکپارچه نتواستند به هدف خود برسند.

مهرنوش اولین بلاگر خودرویی کشور به دعوت این کمپانی جهت بازدید به ایران آمده بود.

محمد قائدی قهرمان کیک بوکس جهان یکی از بازدیدکنندگان غرفه لوبرکس بود.

در بین خودرو سازان، بهمن موتور هم غرفه ای زیبا برای خود تدارک دیده بود که با رونمایی از فیدیلیتی پرایم 5 و 7 نفره، دیگنیتی پرستیژ و رسپکت به دنبال جلب نگاه مخاطبین و رقابت در نمایشگاه چینی ایرانی بود.