شركت پترو افرا خاورميانه در سال 1395 به منظور ارائه كليه خدمات بازرگاني در زمينه خريد و فروش، صادرات و واردات محصولات نفت وگاز در ايران تاسيس گرديد .اين شركت با سرمايه گذاري سهام داران خارجي و داخلي براي تامين بخشي از نياز هاي صنعت روانكاري  و روغن در ايران فعاليت خود را آغاز نمود. شركت پترو افرا خاورميانه تنها نماينده رسميدو شركت بزرگ خارجي لوبركس امارات و فرانكفورت پتروليوم آلمان در ايران مي‍باشد.

سال 2005 میلادی در کشور امارات با هدف توليد محصولات روانكاري تاسیس گرديد. اين مجموعه با احداث کارخانه اي در منطقه حمريه شارجه محصولات خود را طبق استاندارد های روز دنیا شروع به فراوري و توليد ‍كرد. اين شركت تا كنون 350 نوع محصول روانه بازار كرده كه به 70 كشور دنيا صادر مي‍شوند؛، محصولاتي مانند: روغن موتور بنزيني و ديزلي، روغن گيربكس، روغن هاي صنعتي و دريايي لوبركس، اكتان بوستر و موتورشوي‍، گيريس و ...كه توانسته اند با جلب رضايت مشتريان سهم بزرگي از بازار را به نام خود كنند.

 

شركت فرانكفورت پتروليوم آلمان ديگر شريك تجاري پتروافرا خاورميانه است كه در سال 2011 تاسيس شد و توانست به عنوان يكي ديگر از توليدكنندگان مطرح در زمينه روانكاري و روغن در كشور آلمان فعاليت خود را شروع كند.اين شركت با استفاده از معتبرترين موادهاي افزودني و افزايش تمركز كيفيبر روي محصولات خود توانسته سهم عظيمي از بازار را داشته باشد.محصولات توليدي فرانكفورت پتروليوم شامل: روغن موتور بنزيني و ديزلي،روغن گيربكس، روغن دريايي و صنعتي، اوكتان بوستر و موتورشوي فرانكفورت پتروليوم و ... ميباشد كه تمام تلاش اين شركت در ايران جلب رضايت مشتريان علاقهمند به محصولات با كيفيت ميباشد.

 
_

تیم ما

_

محمدرضا منيري

مدیر عامل

فرامرزشهيدي

مدير فروش و بازاريابي 

رضا ذلقي

مدير ديجيتال ماركتينگ